Czysta fuga. Fugalix twój sposób by tak było.

Co zrobić by w domu była czysta fuga?. Oto porady ekspertów z firmy Think ECO Think BIO dla wszystkich Twoich potrzeb w zakresie płytek i fug.

Nadaj swojej płytce nowy, czysty wygląd z płynem Fugalix.

Firma thinkecothinkbio.pl specjalizuje się w czyszczeniu i naprawie starzejących się i uszkodzonych płytek. Zadzwoń już dziś, aby otrzymać bezpłatną wycenę.
Wiele domów i firm ma wyłożone kafelkami powierzchnie, czy to w prywatnych kuchniach i łazienkach, czy w miejscach publicznych, gdzie ruch pieszy stale stąpa po podłogach wyłożonych kafelkami. Wielu właścicieli domów i firm nie zdaje sobie sprawy, że obszary wyłożone kafelkami nie są powierzchniami „ustaw i zapomnij”. Czy są mocne i trwałe? Tak, twój kafelek może trwać wiele lat bez problemów, ale jego żywotność zależy w dużej mierze od troski, jaką mu dajesz.

Think ECO Think BIO oferuje najlepszą opiekę nad płytkami w branży. Ponadto firma oferuje gamę specjalistycznych środków do czyszczenia. Wszystkie płyny są ECO i BIO!.

Czysta fuga na dłużej?Czyszczenie płytek ceramicznych i fug. Na co należy uważać?!

Wszyscy to zrobiliśmy. Wykonujemy cotygodniowe lub dwutygodniowe czyszczenie płytek prysznicowych środkami chemicznymi, takimi jak wybielacz, a nawet domowymi środkami, które zawierają mieszaninę detergentu i octu. Chodzi o to, że są to dokładnie te produkty, które powinniśmy trzymać z dala od naszych płytek i fugi. Tak, te kupowane w sklepie środki czyszczące, które podają się specjalnie do pryszniców, są często zbyt trudne do czyszczenia płytek. Dodaj do tego szczoteczki i podkładki do szorowania, a będziesz gotowy do zetrzeć ochronną uszczelkę płytki i zaczynu, pozostawiając prysznice i wanny podatne na uszkodzenia spowodowane przez wodę i gromadzenie się pleśni. Nigdy nie zalecamy czyszczenia płytek i fugi octem.

Prostą odpowiedzią na bezpieczne czyszczenie płytek jest skorzystanie z profesjonalnych usług czyszczenia płytek przez Think ECO Think BIO. Nawet jeśli nie możesz łatwo zobaczyć zanieczyszczeń, które nagromadziły się na powierzchni zaprawy i płytki, są one obecne. W Think ECO Think BIO zalecamy profesjonalne czyszczenie płytek raz lub dwa razy w roku, szczególnie w przypadku kafelków o dużym natężeniu ruchu, takich jak podłogi i prysznice. Nasze czyszczenie płytek jest w 100% ZIELONE i bezpieczne dla twojej rodziny, wolne od agresywnych chemikaliów wypełniających powietrze, w przeciwieństwie do innych środków czyszczących.

Fugalix – Twoja czysta fuga

Czysta fuga. Jak czyścić fugę?: najlepszy sposób na czyszczenie fugi

Twoje wspaniałe płytki po prostu nie będą wyglądać czysto, jeśli fuga między nimi będzie brudna i przebarwiona. Naprawdę jedyną różnicą między czysto wyglądającymi płytkami a obrzydliwie wyglądającymi płytkami jest stan fugi.

Nie ma znaczenia, czy płytki są w łazience, kuchni, czy gdzie indziej: fuga między nimi zawsze łatwo się plami. W kuchni nieuniknione rozlanie potraw ułatwia niechcianym materiałom zabrudzenie fugi. W łazience mydło, pleśń i działają w tandemie, aby odbarwić fugę.

Czy starasz się więc czyścić podłogi, ściany i blaty wykonane z ceramiki? Zawsze zaczynaj od dokładnego czyszczenia fugi. Na szczęście możesz skorzystać z tej szybkiej i łatwej metody usuwania nieznośnych zabrudzeń i brudu oraz sprawić, że kafelki będą wyglądać jak nowe! Płyn Fugalix do czyszczenia fugi, to idealne rozwiązanie.

Fugalix to twój sposób na to by w twoim domu była czysta fuga. Łatwa metoda czyszczenia fugi

1) Zacznij od przygotowania obszaru. Znajdź miejsce wymagające czyszczenia i spryskaj fugę gorącą wodą. Użyj sztywnej szczotki z włosia (jak zużyta szczoteczka do zębów) i szoruj okrężnym ruchem, postępując zgodnie z linią fugi. Użyj płynu Fugalix, który pozbywa się brudu na poziomie powierzchni.

2) Utwórz rozwiązanie czyszczące. Wymieszaj dwie części sody oczyszczonej z jedną częścią nadtlenku wodoru lub octu, aby uzyskać pastę. Jeśli płytki są gruboziarniste jak marmur, użyj wody zamiast octu, ponieważ wysoka kwasowość może poplamić same płytki. Jeśli twoje płytki wejdą w kontakt ze smarem (jak to zwykle robią w kuchni), dodaj kilka kropel mydła do naczyń. UWAGA!!! jeśli chcesz aby twoje płyty dłużej zachowały piękny wygląd, to nie używaj octu!!!. Użyj płynu Fugalix i ciesz się pięknymi płytkami i czystą fugą dłużej.

3) Zastosuj rozwiązanie. Rozprowadź pastę na dotkniętych obszarach fugi i odczekaj około 10 do 15 minut. Jest to ważny krok, ponieważ pozwala na to, aby roztwór czyszczący działał magicznie i zagłębiał się w zaprawę.

4) Wyszoruj. Użyj innej szczotki ze sztywnym włosiem, aby wyszorować linie zaprawy i wyszorować pozostały brud i brud zebrany przez roztwór czyszczący.

5) Płukanie. Dodaj kilka kropli detergentu do naczyń do szmatki lub gąbki i użyj gorącej wody, aby zmyć resztę zaczynu. Spłucze to również płytki i fugę.

6) Podziwiaj swoją pracę. Cofnij się i ciesz się czystą fugę, aby towarzyszyć swoim nieskazitelnym płytkom! Twoja zaprawa powinna wyglądać jak nowa.

Czysta fuga, jakiego płynu użyć? Używanie produktu do czyszczenia fugi
Nie ma nic złego w stosowaniu komercyjnych środków do czyszczenia fug lub rozcieńczonego wybielacza, ale zachowaj ostrożność, wybierając produkt kupiony w sklepie. Zazwyczaj są bardzo trudne i przy regularnym stosowaniu niszczą fugę. Przeczytaj uważnie instrukcję produktu! Używaj jedynie produktów BIO takich jak płyn FUGALIX!

Utrzymuj swoją fugę w czystości
Jeśli nie chcesz już więcej martwić się brudną fugą, zalecamy zastosowanie uszczelniacza zaprawy. Uszczelniacz do fug zakrywa wszelkie pory w zaprawie, co zapobiegnie przedostawaniu się i gromadzeniu brudu i pleśni. Przed nałożeniem uszczelniacza zaczynu należy odczekać co najmniej jeden dzień, aby upewnić się, że fuga jest całkowicie sucha. Jeśli zrobisz ten proaktywny krok, nie będziesz musiał długo martwić się przebarwioną fugą!

Bez martwienia się o brzydkie fugi, płytki będą wyglądać oszałamiająco i lśniąco. Będziesz mógł pochwalić się swoim pięknym i czystym domem z pewnością siebie. Dziękujemy za przeczytanie i życzymy powodzenia w czyszczeniu fugi!

Wybierz Fugalix, jeśli chcesz mieć czyste fugi!

Przyłącz się do konwersacji

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *